Rozwiązujesz dyktando:

Zrób coś dla siebie-pomysły na ten czas

Kwarantannie mówię STOP. Nudzę się i czasu ułożyć nie potrafię. Szukam inspirujących, ciekawych zajęć, hobby. Praca zdalna dłuży mi się. Dostałam cynk o konkursie ortograficznym. Zawsze brałam udział w tego typu wydarzeniach. Lubię sprawdzać się i pomagać w tym innym uczniom. Uznałam, że napisać dyktando to nie takie trudne. Dużo osób może wyciągnąć z tego korzyści.
Pogoda za oknem cudowna. Chciałoby się wyjść do przyjaciół, umówić się do kina, czy też wrócić na zajęcia. Do szkoły chętnie udałabym się, choć nie sądziłam, że kiedyś to powiem. Nawet za najbardziej wymagającymi, nielubianymi nauczycielami tęsknię. Wiele pomysłów na spędzanie mądrze czasu nie mam, ale uważam, iż jest to dobry czas na naukę lub zadbanie o samego siebie.
Zachęcam do kształcenia się we własnym zakresie, ponieważ teraz jest idealny czas na naukę czegoś, co zawsze chciało się umieć. Można spróbować swoich sił w nowym języku, czy też podszkolić te, które już się zna. Rozpoczęłam naukę języka hiszpańskiego i bardzo mnie to inspiruje.

Zaloguj się, aby rozwiązać dyktando