Rozwiązujesz dyktando:

Zafascynowanie Marzeny

Pewnego razu Marzena zamarzyła o pisaniu opowiadań. Była zafascynowana książkami a także historią niektórych pisarzy. Przeczytała ostatnio książkę pt. „Stażystka”. Była to bardzo wzruszająca i ciekawa opowieść. Marzena wzięła swój zeszyt, zupełnie pusty i zaczęła pisać. Na początku miewała duże problemy, lecz z czasem nie przysparzało jej to większych problemów.
Nikomu nie mówiła o tym co robi, jednak po miesiącu pisania, gdy już prawie cały zeszyt był zapisany, postanowiła, że powie o tym na swoim InstaStory. Gdy ktoś zapytał ją o jej jedno życzenie, odpisała, że chciałaby napisać opowiadanie od początku do końca. Na jakiś czas nikt o nic nie pytał, lecz z czasem pojawiały się pytania od niektórych osób, o czym konkretnie Marzena pisze.
Ona spokojnie i bez wywyższania się odpisywała, a po krótkim czasie wszyscy w szkole dowiedzieli się o zafascynowaniu Marzeny. Grażyna i Michalina pytały nawet co nieco o pisanie. Oczywiście, jak to niekiedy bywa, pojawiły się też hejty na Marzenkę, lecz ta nie przejmowała się tym, bo przecież powinno się robić to, co się chce, i nie zniechęcać się od razu, gdy na naszej drodze pojawią się problemy i różne komplikacje.

Zaloguj się, aby rozwiązać dyktando