Dyktanda | Ortografia i Dyktando Online | Dyktanda.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności    Informacje o cookies   

ROZUMIEM
facebook

Rozwiąż dyktando

A Konkurs Kl.1-2 Niezbyt pilny uczeń.

Marek otymał niedawno karę za niepesteganie reglamin klasowego. Nie najlepiej zaowywał się na lekcja. Nie odrabiał prac domowy. Niezbyt pejmował się wagami naczycieli. Pez cały semestr łopak niewiele czas poświęcał nace. Nie bardzo rozmiał, e postępje niemąde. Kiedyś był niezłym czniem, ale niedłgo cieszył się sławą prymsa. Niekty koledzy nie wieą, e Marek nie zawsze osiągał takie wyniki. Niedłgo rozpoczną się wakacje. Maciek nie moe doczekać się końca rok szkolnego.

Niemiłe wile naki odejdą, nadejdzie czas nierbstwa i spokoj. Oby tylko nie było niespodzianki na świadectwie! Mama nie najlepiej by to zniosła. Maciek nie zawsze czył się pilnie. Czasami niestarannie pisał wypracowania, nie bardzo szły mwka z języka angielskiego. Ostatnia klaswka okazała się kompletnym niewypałem. Niełatwo jest być pilnym i smiennym, gdy słońce, a świat nieoczekiwanie bdzi się do ycia.