Bielmo – mieć (nosić) bielmo na oczach

Chcesz się mniej uczyć i więcej rozumieć?
Zamień czytanie na oglądanie!
Kliknij Player materiału wideo na temat: Bielmo – mieć (nosić) bielmo na oczach, kliknij aby zobaczyć materiał i ucz się szybciej!

Mamy różne charaktery i standardy w życiu. Jedni lubią być szczerzy, inni zawsze optymistyczni, ktoś widzi świat tylko w biało-czarnych barwach, jeszcze inne osoby zachwycają się rzeczami codziennymi, tak bardzo zwykłymi. Dla kogoś liczy się luksusowy samochód, wielki apartament, podgrzewany basen z sauną, drogie egzotyczne wakacje, kupowanie samych markowych i najmodniejszych ubrań, niezwykłych butów od najlepszych projektantów, ktoś inny woli najdelikatniejsze i najdroższe kremowe szminki znanych marek kosmetycznych, lubuje się w ekskluzywnych perfumach z rzadkich składników.
Jeszcze inne osoby wolą skończyć wymagające studia na prestiżowych uczelniach, uzyskać wymarzony certyfikat językowy czy zdobyć dochodową i zadowalającą pracę. Wielu uczniów ciężko pracuje cały czas, aby na koniec roku szkolnego odebrać upragnione świadectwo z czerwonym paskiem i wymarzoną książkę. Jeśli człowiek ma dodatkowo jakąś motywację, nawet trudności i lenistwo jest do przezwyciężenia.
Każdy z nas ma silną wolę, trzeba tylko chcieć wybierać mądrze-wiadomo, wszyscy chcieliby czasami odpocząć, przeczytać ulubioną książ

Sprawdź również:

Dodaj komentarz jako pierwszy!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto AdBlocka

Wykryto oprogramowanie od blokowania reklam. Aby korzystać z serwisu, prosimy o wyłączenie go.