Ciepłe – ciepłe kluchy (kluski)

Chcesz się mniej uczyć i więcej rozumieć?
Zamień czytanie na oglądanie!
Kliknij Player materiału wideo na temat: Ciepłe – ciepłe kluchy (kluski), kliknij aby zobaczyć materiał i ucz się szybciej!

Każdy z nas ma odmienny charakter, upodobania, usposobienie. Jedni wolą aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez uprawianie różnych sportów, także ekstremalnych, wycieczki górskie, jogging, jogę, fitness, gry zespołowe (piłka nożna, koszykowa, siatkowa, unihokej, ringo). Drudzy zaś poświęcają chwilę wolnego, aby rozsiąść się wygodnie w miękkim fotelu, okryć cieplutkim kocem i zanurzyć się w fantastycznym świecie bohaterów ukochanej książki czy filmu.
Jeszcze ktoś inny chwyci pada i będzie bił rekordy w ulubionej grze sportowej czy strategicznej. Miłośnicy własnego ogródka będą z radością kopać grządki, pielić chwasty zalegające pośród kwiecistego dywanu, zamiatać granitowy chodnik czy kosić za długą trawę, tak, aby wszystko komponowało się w idealną, harmonijną całość, dopracowaną pod każdym, najmniejszym nawet względem. Są wśród nas także osoby, które lubią angażować się społecznie i brać udział w różnych akcjach charytatywnych, takich jak zbiórki żywności, odzieży, zabawek czy kwestowanie z puszką. Pomysłów na pomaganie jest wiele, wystarczy odrobina chęci i inicjatywy, a można naprawdę wiele zdziałać.
Zaangażowanie w życie lokalnej społeczności to także na przykład przynależność do OSP (Ochotniczej Straży Pożarnej), harcerstwa czy innych organizacji zrzeszających ludzi, kt

Sprawdź również:

Dodaj komentarz jako pierwszy!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto AdBlocka

Wykryto oprogramowanie od blokowania reklam. Aby korzystać z serwisu, prosimy o wyłączenie go.